Kuidas liituda

Kui sa oled tüdruk

Küsi oma vanematelt või õpetajalt, kas nad oleksid nõus sinu kodukohas uut HK Unicorn Squadi gruppi looma ning seda vedama. Palu seejärel vanemal või õpetajal kirjutada Liisile liis@unicornsquad.ee ning oma huvist märku anda, sest uute gruppide arv on limiteeritud.

Lisaks pead leidma sõbrannad või tuttavad tüdrukud, kes sooviksid sellest ringist osa võtta. Ühes grupis saab osaleda vähemalt 8 tüdrukut vanuses 8-12 ning koos käiakse kord nädalas. 

Kui oled lapsevanem

Kui soovid, et Sinu tütar või õpilane saaks HK Unicorn Squadi ringis osaleda, siis pead ise uue grupi looma! Esmalt võta ühendust Liisiga liis@unicornsquad.ee ja anna oma huvist märku, sest uute gruppide arv on limiteeritud. Seejärel leia vähemalt 8 tüdrukut vanuses 8-12, leia koht, kus ringitegevust läbi viia ning hakka ise juhendajaks või leia juhendaja.

NB! 2024 sügishooaja list on täis, hetkel on võimalus liituda 2024. aasta sügise ootenimekirjaga.

Kui sa oled toetaja

Kui sa usud, et ajame õiget asja ning see teema on sulle südamelähedane, siis võid meie ettevõtmisele rahalist tuge pakkuda. Oleme iga panuse eest väga tänulikud, kuna kogu liikumine põhineb eraalgatusel ning tulu ei teeni. 

Toetamiseks võta ühendust Liisiga liis@unicornsquad.ee või tee ülekanne MTÜ HK Unicorn Squad EE832200221070094443.